Talkshow Marie Formáčkové s Italem Andrea Andrei

facebook_logo_icons

TALKSHOW

MARIE FORMÁČKOVÉ a ANDREA ANDREI

Příběhy slavných z pera PhDr. Marie Formáčkové, aneb veselé vzpomínání s vyprávěním, vařením italských specialit a krásných italských skladeb Andrea Andrei

P3252628

Video sestřih z besedy a Talkshow (10.3.2015)    zde

 

Je absolventkou Petrohradské a Karlovy univerzity, pracovala dvacet let v časopise Vlasta, kde byla od roku 1989 šéfredaktorkou. Později byla šéfredaktorkou časopisů Květy a TV Revue. Od roku 2000 se věnuje publicistice a psaní knih.

Je dramaturgyní a moderátorkou pořadu Za hranicí v TV Regina. Publikuje v magazínu Zdraví. Pravidelně vystupuje v oblíbeném pořadu Posezení v divadle, aneb Neočekávaný dýchánek moderátora Petra Jančaříka v plzeňském divadle Alfa. Pořad je natáčen a vysílán Českým rozhlasem Plzeň a v regionech Čro.

Andrea Andrei italský zpěvák, producent a především odborník na italské regionální speciality v rámci vystoupení zazpívá, ale také uvaří některou  ze specialit. nabízí jedinečnou zábavnou gastronomickou show. Jedná  se zážitkovou gastronomii v rámci výjezdního pořadu, kde šéfkuchaři jsou diváci. Pod vedením Andrera společně uvaří jedinečnou italskou specialitu, dle receptů z různých regionů Itálie, které reprezentující nejnovější trendy v kulinářství, a to moderní pojetí tradiční italské kuchyně.

Andrea vystupuje v České televizi v pořadech Sama doma  i Dobré ráno, kde zpívá italské hity    a vaří italské speciality.  Složil a produkoval skladby pro Helenu Vondráčkovou, Ilonu Csákovou, Pavla Rotha a dalším českým umělcům. Vystupoval ve Francii, Polsku, Rusku, Ukrajině v jižní Americe  i Africe. Nazpíval skladbu pro papeže Jana Pavla II.

Nabídka pořadu:

Talk show PhDr. Marie Formáčkové s italským zpěvákem a kuchařem Andrea Andrei v délce 120 minut.

 

Cena dle výběru pořadu

Booking, PR, Marketing, objednávky vystoupení: 

Umělecká agentura Gardes

Tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.