Vánoční CD Srdci blíž

facebook_logo_icons

Prezentace charitativní vánoční CD Srdci blíž

nadace Život dětem v médiích

 

Vánoční písně a koledy vydalo na pomoc vážně nemocným dětem o.p.s. Život dětem a zazní ve 28 celostátních a regionálních rádií v České a Slovenské republice Křest proběhl v Hotelu Hilton Clou9 Sky Bar&Lounge za velmi krásné a příjemné atmosféry, kterou po celý večer vytvářeli úžasně naladění zpěváci a muzikanti, hosté a novináři. Všem těmto lidem, kteří mají srdíčko na správném místě, patří srdečné poděkování. Součástí křtu byla živá vystoupení slavných českých zpěváků.  V záři reflektorů Cloud9 vystoupili: Petr Kolář, Vilém Čok, Petra Janů, Miloš Dodo Doležal, Lešek Semelka, Tomáš Hajíček Krucipϋsk, Eddie Stoilow, Jana Kratochvílová a Jiří Hrubeš, Booters a Adolf Vitáček. Všechna vystoupení byla úchvatná a plná neuvěřitelně pozitivní energie, která doslova čišela ze všech zpěváků.

Do pomoci dětem se mohli zapojit hosté i přímo na večeru a to nejen zakoupením nového alba, ale také pitím speciálně připravených drinků nebo zapojením do tomboly, kdy veškerý výtěžek putoval pro nemocné děti. K pomoci se připojil i Hotel Hilton, který na pomoc dětem předal krásnou částku ve výši 52 000 korun. Celým večerem provázel velmi pohotový a vtipný Tomáš Kraus, který profesionálním a srdečným moderováním dotvářel velmi krásnou atmosféru celého večera, která se nesla v duchu srdečních záležitostí.

 

Více o albu „Srdci blíž“ Nové album obsahuje celkem 15 krásných vánočních písní a koled, které nazpívali a nahráli na pomoc vážně nemocným dětem: Bára Basiková s Michalem Pavlíčkem, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Kamil Střihavka, Vilém Čok, Petra Janů, Lešek Semelka, Tomáš Hájíček – Krucipüsk, Jana Kratochvílová a Jiří Hrubeš, Miloš Dodo Doležal, Eddie Stoilow, Booters, Josef Melen a Petr Hošek s Adolfem Vitáčkem. Vánoční album „Srdci blíž“, které bylo vydáno v nákladu 150 000 ks, je velikým dárkem pro vážně nemocné a postižené děti, ke kterým, díky laskavosti lidí, kteří si album v hodnotě 50 korun zakoupí, putuje společně s krásnou hudbou i celá řada potřebných léků, přístrojů, zdravotních pomůcek a služeb. Tento projekt vzešel ze spontánní myšlenky a je neuvěřitelné, že se našel tak velký počet laskavých lidí se srdíčkem na správném místě, kteří se rozhodli počáteční myšlenku rozvinout a projekt podpořit. Ať se jedná o úžasné zpěváky a muzikanty, kteří s radostí a láskou připravili zcela nové nahrávky nebo přezpívali lidové koledy tak i celý realizační tým s obrovskou podporou pana Miloše Dodo Doležala. Všichni odvedli velký kus práce a je úžasné, že se album na pomoc vážně nemocným dětem podařilo během dvou měsíců vydat. Na každém dni je něco krásného. Jen je potřeba to najít. Věříme, že společně s námi a albem „Srdci blíž“ se vám to podaří. S přáním krásného poslechu, pohádkových Vánoc a nekonečného množství lásky, radosti ze života a především zdraví, které je opravdu vzácné.

Ojedinělý charitativní album SRDCI BLÍŽ, plný nádherných vánočních hitů mnoha známých i začínajících českých umělců se dostane za mediální podpory partnera nadace ŽIVOT DĚTEM – umělecké agentury GARDES do celkem 28 celostátních i regionálních rádií v České i Slovenské republiky. Skladby zazní od prvního adventního dne letošního roku, včetně rozhovorů některých zpěváků, kteří album podpořili svým hitem. Řada z nich vystoupila v rámci slavnostního křtu alba v pražském hotelu Hilton.