• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image

HOLKY Z NAŠÍ ŠKOLKY

aneb příběhy kolem populárních hitů

Standa Hložek, Martin Hrdinka, Šárka Marková

Nová hudební talk show, která se točí kolem populárních hitů, které za svou kariéru nazpíval jeden z našich nejpopulárnějších zpěváků.

Na jednom pódiu se tak setkají Standa Hložek, moderátor Martin Hrdinka a zpěvačka Šárka Marková.
Kromě historek z natáčení hitů, nahrávacích studií, muzikálových pódií i televizních programů a seriálů uslyšíte i legendární hity Holky z naší školky, V pohodě, Bílá královna a mnoho dalších.

Holky přijďte a nechoďte samy…

Standa HLOŽEK

Holky z naší školky

Martin HRDINKA

Holky z naší školky

Šárka MARKOVÁ

Holky z naší školky

Jeden z nejpopulárnějších zpěváků historie Československé populární hudby.
Nejvíce ho proslavila spolupráce s Hanou Zagorovou a Orchestrem Karla Vágnera, kde společně s Petrem Kotvaldem nejprve zpívali doprovodné vokály a tančili se Zlatou slavicí a následně se stali nejpopulárnějším mužský pěveckým duem historie.
Po jeho rozpadu čekala Standu bohatá sólová pěvecká i moderátorská kariéra.

Dnes už legenda mezi moderátory. Legenda Evropy 2 a Nočního proudu. Prosadil se zejména jako moderátor pořadů v několika televizích: ČESKÁ TELEVIZE– Výroční ceny akademie populární hudby , HITparáda, Music Club, Začínáme, 0106 a další, TV NOVA –CHART SHOW, Tančírna a rádiích EVROPA 2, ČRo 1 – Radiožurnál, Dvojka – Noční proud, Hudební telegraf, Hitparáda Česká dvanáctka , Naživo.

Jako jedna z mála zpěvaček na světě zpívala hlavní role v muzikálech BÍDNÍCI, MISS SAIGON a POMÁDA. Hvězda nejnavštěvovanějšího českého muzikálu DĚTI RÁJE v Praze. Objevila se i v Jesus Christ Superstar a dalších muzikálech v Praze včetně. Znáte ji i z populárních pořadů CHART SHOW, JSOU HVĚZDY, KTERÉ NEHASNOU, kde často účinkovala, seriálů Modrý kód, Ulice, Soudy Kláry Slámové nebo z divadla Semafor. Vyšla jí alba Vzhůru k výškám a Síla je v nás.

Management / Booking / Promotion
Bc. Stanislav Stebila
Umělecká Agentura Gardes
e mail: igardes@centrum.cz
tel. +420 723 523 297