Pomáháme

POMÁHÁME

Umělecká agentura GARDES od svého vzniku se věnuje dětem z dětských domovů, dětem, které nemohly být vychovány ve vlastní rodině, nebo v jiné formě náhradní rodinné péče a také vážně nemocným dětem. Agentura se věnuje také seniorům. Zdarma zajišťuje plnění přání Ježíškovo vnoučat s paní Ivankou Devátou. Zdarma věnuje vstupenky pro domovy seniorů v mnoha městech na vlastní pořady (Popelka na Cibulce, Sejdeme se s Cibulkou, koncerty sk. Fragile apod)

Agentura se od devadesátých let věnuje charitativním akcím směřovaných pro mládež. Besedy a  přednášky v rámci prevence kriminality mládeže, pomoc při zabezpečení kulturních společenských a sportovních akcích, setkání s oblíbenými umělci (Tereza Pergnerová, Michal David, Maxim Turbulenc, Petr Kotvald, Tomio Okamura, Petra Černocká, Leoš Mareš…), dětské dny, Reje čarodějnic, branné dny, Přežití děti v přírodě – Doupovský zelenáč a řada jiných aktivit… SpolupracovalI jsme s Dětským domovem v Chomutově  při zajištění mezinárodních a velmi oblíbených akcí pro děti z dětských domovů „Můj nejmilejší koncert“.

Agentura  spolupracuje  s  nadací Život dětem a dětskými domovy z Čech a Moravy: DD Chomutov, DD Most, DD Žatec, DD Litoměřice, DD Hora sv. Kateřiny (u Litvínova), DD Mašťov, DD Žihle, DD Tuchlov (u Bíliny), DD Česká Lípa, DD Krompach (u Nového Boru), DD Dolní Počernice (u Prahy), DD Slaný, DD Tisá (u Děčína), DD Lipová (u Šluknova), DD Kašperské Hory ( u Klatov), DD Čtyřlístek Planá, DD “Země dětí“ Česká Kamenice, DD Moravská Třebová, DD Holice (u Pardubic), DD Dlažkovice (u Lovosic), DD Jemnice (u Třebíče), DD Karlovy Vary a dalšími..