Charitativní projekty Jiřího Hadaše

Charitativní projekty Jiřího Hadaše

O charitativních aktivitách Jiřího Hadaše podrobněji – zde 

 

VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ KONCERTY PRO DĚTI Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Vánoční charitativní koncerty pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji jsou originálním projektem kouzelníka Jiřího Hadaše.

Jedná se o společenskou akci, kdy díky prostředkům získaných od našich partnerů můžeme dětem z dětských domovů ve Zlínském kraji dopřát zážitek, kterým jim chceme zpříjemnit předvánoční čas. Právě v tomto období totiž děti z dětských domovů ještě intenzivněji vnímají svůj život bez rodiny, a proto bývají v této době velmi citlivé.

Myšlenka připravit dětem v předvánočním čase nevšední zážitek vznikla po několikaleté spolupráci Jiřího Hadaše s dětskými domovy. Je založena na tom, že finanční prostředky nerozdělujeme dětským domovům, ale ze získaných prostředků se snažíme dětem vykouzlit nevšední zážitek.

„S dětskými domovy spolupracuji více než deset let, děti pravidelně navštěvuji a kromě školy kouzel a menších kulturních akcí se vždy těším na setkání s nimi. A právě díky přátelským setkáváním vím, že zážitky jsou tím, co jim domovy nabídnout nemohou.“ Vánočního koncertu se účastní všechny děti z dětských domovů ve Zlínském kraji:

Dětský domov Bojkovice, Dětský domov Kroměříž, Dětský domov Valašské Klobouky, Dětský domov Uherské Hradiště, Dětský domov Uherský Ostroh, Dětský domov Valašské Meziříčí, Dětský domov Vizovice – Chrastěšovská, Dětský domov Zašová, Dětský domov Zlín- Lazy, Dětský domov a Základní škola Liptál, Dětský domov a Zákl. škola Vizovice, Dětský domov a speciální školy Zlín.

Pravidelnými partnery koncertů jsou Zlínský kraj, statutární město Zlín a Nadace Synot.

 

 

Projekt NROS a České televize podporující ohrožené a znevýhodněné děti

Jako spojenci jsme navázali spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti v rámci sbírkového projektu Pomozte dětem! Během tříleté spolupráce jsme na konto POMOZTE DĚTEM přispěli částkou 43.774 Kč. Bližší informace o projektu na www.pomoztedetem.cz nebo www.nros.cz.

POMOZTE DĚTEM 2013
Kouzelník Jiří Hadaš podpořil 15. ročník sbírkového projektu Pomozte dětem. Se svým autorským pořadem Kouzelný karneval a celým animátorským týmem se potřetí stal spojencem pro KUŘE. Kouzelný karneval v letošním roce 2013 zavítal od ledna do března do 23 měst a obcí v České republice. Na děti v rámci programu čekala Škola kouzel, dětská diskotéka, tancování a soutěže s klauny Jájou a Pájou a také velké překvapení KUŘE – maskot sbírkového projektu. S plyšovým kuřetem a zapečetěnou pokladničkou nebylo možné přijet na všechna místa, ale i přesto se opět podařilo vybrat kouzelnou částku. Kuře se zúčastnilo Kouzelného karnevalu ve Zlíně, Kroměříži, Zbýšově, Býkovicích, Lukově, Dobré u F-M, Čejkovicích, Vlčnově, Uherském Hradišti, Jarošově, Mikulově, Chropyni, Kyjově, Strážovicích, Bílovicích, Mutěnicích a Miloticích.
Děkujeme všem malým kamarádům a jejich rodičům za podporu sbírkového projektu Pomozte dětem.
Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2013 vyčarovali kouzelnou částku 12.422 Kč.

POMOZTE DĚTEM 2012
Kouzelník Jiří Hadaš a tým Kouzelného karnevalu se i v roce 2012 stali oficiálními spojenci sbírkové akce Pomozte dětem!, kterou již po 14. organizuje NROS – Nadace rozvoje občanské společnosti. V rámci turné Kouzelných karnevalů 2012 jsme s sebou přiváželi maskota projektu – velké plyšové kuře, se kterým děti tancovaly, projely kuřecí mašinku a většina se chtěla také vyfotografovat. Během karnevalu jsme uspořádali dobrovolnou sbírku a záleželo jen na dětech a většinou na dospělácích, zda nám přispějí. Kuře se zúčastnilo Kouzelných karnevalů v Hovoranech, Olomouci, Vlčnově, Lukově, Uherském Hradišti, Dubňanech, Kyjově, Čejkovicích, Dobré, Mikulově, Mutěnicích, Býkovicích, Bílovicích, Vlachově Lhotě, Polešovicích a Letovicích. Všem velmi děkujeme za podporu.
Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2012 vybrali kouzelnou částku 16.128 Kč.

POMOZTE DĚTEM 2011
V lednu 2011 Jiří Hadaš podepsal smlouvu s Nadací rozvoje občanské společnosti a stal se oficiálním spojencem pro KUŘE v rámci charitativního projektu NROS a České televize „POMOZTE DĚTEM“. Během Kouzelných karnevalů Jiří Hadaš uspořádal sbírkovou akci. Do oficiální kasičky NROS, která byla zapečetěna na MÚ Uherské Hradiště, děti i dospělí dobrovolně přispívali finanční částkou. Po rozpečetění této kasičky dne 5.4.2011 byla částka spočítána a byli jsme opravdu překvapení, kolik peněz jste nám pomohli „vyčarovat“.
Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2011 vybrali kouzelnou částku 15.224 Kč.

Televizní vstup a kouzlení

 

vánoční koncert pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji KOUZELNÝ KONCERT 25. listopadu 2013

vánoční koncert pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji KOUZELNÝ KONCERT se uskutečnil pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka a za finanční podpory Zlínského kraje a statutárního města Zlína.

III. vánoční koncert pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji – HLAS ČESKO SLOVENSKA V GALAXII 10. prosince 2012

Kouzelník Jiří Hadaš vykouzlil v předvánočním čase opravdu originální dárek, kterého se zůčastnlo přibližně 260 dětí z dětských domovů. Společně s Věrou Balejovou uspořádali dětem setkání s účastníky televizní soutěže Hlas Česko Slovenska. Tuto kouzelnou atmosféru ještě více umocnílo prostředí zábavního centra Galaxie Zlín.

VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ KONCERTY PRO DĚTI Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ ZE ZLÍNSKÉHO KRAJE – POPELKA – KOUZELNÝ MUZIKÁL NA LEDĚ3. prosince 2011

Děti z dětských domovů ve Zlínském kraji získaly již druhým rokem jedinečnou možnost zúčastnit se zdarma velké kulturní akce. Díky sponzorům a obětavé práci kouzelníka Jiřího Hadaše a jeho manažerky Věry Balejové měly děti možnost užít si kouzelný muzikál na ledě POPELKA. Akce se zúčastnily všechny dětské domovy, což znamenalo 279 dětí včetne pedagogického doprovodu.

vánoční koncert pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji PETR KOTVALD – VÁNOCE HRAJOU GLÓRIJÁ  13. prosince 2010

Exkluzivní vánoční koncert populárního zpěváka Petra Kotvalda. Produkci celého projektu zajistil kouzelník Jiří Hadaš ve spolupráci se Zuzanou Pelkovou a občanským sdružením Beruška HB. Jednalo se o ojedinělý projekt, který zajistil opravdu kouzelné zážitky přibližně 130 dětem z dětských domovů.

Reportáž a fotogalerie z koncertu zde: Vánoce hrajou glórijá a na speciální stránce na Facebooku vytvořené pro tuto příležitost. (Kliknutím na nadpis nebo logo budete automaticky přesměrováni).

ADVENTNÍ KONCERT HVĚZD – KD Moskva v Žatci 10.prosince.2010

Třetí adventní neděle v roce 2011 byla v Žatci ve znamení tance, zpěvu, rozzářených tváří a vánoční pohody. V kulturním domě Moskva se uskutečnila charitativní akce pro dvacet dětských domovů Čech a Moravy. Umělecká agentura Gardes připravila pro stovky dětí nevšední setkání s umělci zvučných jmen pod názvem Adventní koncert hvězd. Společné čarování předvedl s dětmi profesionální kouzelník, účastník letošní soutěže ČS má talent, Jiří Hadaš  Ve své škole kouzel s asistenty z řad dětí učil přítomné kouzlit s hůlkou, provázky, kouzelným kloboukem a dalšími kouzelnickými pomůckami.

Akce se zúčastnilo na 20 dětských domovů z Čech a Moravy: (DD Chomutov, DD Most, DD Žatec, DD Litoměřice, DD Hora sv. Kateřiny (u Litvínova), DD Mašťov, DD Žihle, DD Tuchlov (u Bíliny), DD Česká Lípa, DD Krompach (u Nového Boru), DD Dolní Počernice (u Prahy), DD Slaný, DD Tisá (u Děčína), DD Lipová (u Šluknova), DD Kašperské Hory ( u Klatov), DD Čtyřlístek Planá, DD “Země dětí“ Česká Kamenice, DD Moravská Třebová, DD Holice (u Pardubic), DD Dlažkovice (u Lovosic), DD Karlovy Vary, DD Jemnice (u Třebíče) a další…