• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image

POKRAČOVÁNÍ  PŘÍŠTĚ 

NOVÁ DIVADELNÍ KOMEDIE ZE ZÁKULISÍ NEKONEČNÉHO SERIÁLU

unnamed
Facebook_f_logo_(2021).svg

V hlavních rolích se představí:

Kateřina Kaira Hrachovcová

Pokračování příště

Kristýna Leichtová

Pokračování příště

Markéta Plánková

Pokračování příště

TERMÍNY VYSTOUPENÍ

SAMA DOMA ČT-1 z 9.4.2024

SHOWTIME TV PRIMA

SYNOPSE:

VIDEO POZVÁNKA:

Hana (Kateřina Kaira Hrachovcová) je seriálová herečka, kterou každý zná díky hraní v seriálu Porodnice. Patnáct let ztvárňuje diváky milovanou seriálovou doktorku. Hana ale cítí, že se producentům už zajedla, a v seriálu ji nechtějí. Její obavy a úzkosti je nucena s ní sdílet sestra Marie (Kristýna Leichtová). Starostlivá matka od rodiny, která rozjíždí svůj e-shop. Hanu čeká důležité setkání s nekompromisní producentkou Růženou (Markéta Plánková).

A není pro schůzku lepšího místa než domácnost Marie, po strop zaplněná krabicemi. Dočká se seriálová doktorka dalších dílů, nebo ji a její představitelku dynamická producentka radikálně odstřihne? Hana je ale pro záchranu své postavy schopná udělat cokoliv…

POSTAVY:

HANA (Kateřina Kaira Hrachovcová)

Populární herečka ze seriálu Porodnice, která se ve svém hraní vidí. Je si jistá, že je schopná zahrát cokoliv. Je teatrální a excentrická, neustále kontroluje svůj status na filmových databázích a sociálních sítích. Umí ikonické hlášky své postavy Jany alias Uličnice nazpaměť. Patnáct let už se ale nehnula z místa a nedostala novou roli. Má emoční propady, kdy touží vylézt ze své škatulky. Myšlenka ztráty úspěšného zaměstnání a popularity rychle ale touhu po změně zahání. Svoji sestru Marii bere jako jistotu, o kterou ví, že nepřijde; přesto ji Hana ale dost odbývá. Možná to je proto, že Marie na rozdíl od sestry založila milující rodinu? Nebo Hana neumí být zkrátka šťastná?

MARIE (Kristýna Leichtová)

Hanina sestra a její velká podpora, toho času vychovávající dva teenagery a snažící se pracovat z domova na svém e-shopu. Byt má proto plný hraček a krabic se zbožím.

Naprosto se neorientuje ve světě seriálu Porodnice, ale i tak se snaží vést o něm se sestrou rozhovory. Oproti Haně je v intelektuální úrovni na vyšším stupínku, což ukazuje pomrkáváním na diváky. Chce před Hanou ale vypadat dobře, díky čemuž je v neustálé tenzi. Vždycky se jí proto nervozitou podaří do něčeho vrazit nebo pomalu reagovat a svoji nejistotu zajídá dorty. Možná ale jenom zapomněla, že sama je schopná a silná ženská.

RŮŽENA (Markéta Plánková)

Disciplinovaná, nekompromisní dáma s tahem na branku, která miluje zpestřovat své fráze o anglické výrazy.

Taková je Růžena na první pohled. Když se cítí jak ryba ve vodě, ráznost jí dodávají energické výkřiky a naplno dává prostor své živočišné nátuře.

Té jen tak někdo nestačí; je schopná s obchodními partnery slavit úspěchy až do ranních hodin. Její Achillova pata vězí v telefonických hovorech s manželem, kdy se z ní stává pasivní žena, která na vše jen přikyvuje.  

A to i díky tomu, že je v práci většinu dne a na nikoho nemá (a ani nechce) mít čas.

PRODUKCE / AUTOR / REŽIE:

Divadelní hra vznikla v produkci společnosti Fénix Film. Producentky Dana Voláková a Michaela Bastien Flenerová jsou podepsány pod úspěšnými filmovými komediemi: Čertoviny, Zakleté pírko, Deníček moderního fotra Po čem muži touží 1+2, Babovřesky Pohádky pro Emu a Strašidla a nově Franta mimozemšťan.

Autorem scénáře komedie ze zákulisí televizních seriálů je Jakub Volák. Režie divadelní hry se ujala herečka a režisérka Viktorie Čermáková. Scénografie a kostýmy: Anna Pospíšilová, Hudba: Ondřej Konvička a Ondřej Švandrlík

Pokračování příště

ČLÁNKY V MÉDIÍCH:

TECHNICKÉ POŽADAVKY:

Kvalitní zvuková aparatura, mixážní a světelný pult, 12 x přední světla, na jevišti 8-12 divadelních lamp, volné tahy, stmívací jednotky, mikrofony, 2x stmívatelné zásuvky na jevišti, Dmx výstup na jevišti, 2 pomocníci, stavba scény 3 hodiny, minimální plocha jeviště 6 x 4 m, portál, možnost odchodů herců do obou stran. Bezpečné parkování tří vozidel.

Délka produkce 100 minut včetně 20 minutové pauzy.

PARTNEŘI:

Pokračování příště
Pokračování příště
FF_Master_Logo_RGB_Black
wab-logo
Catches-OnCatchyBlack_LOGO
Bez názvu – 2

OBJEDNÁVKY:

Management / Booking / Promotion
Bc. Stanislav Stebila
Umělecká Agentura Gardes
e mail: igardes@centrum.cz
tel. +420 723 523 297