• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image

Martina Preissová, Dáša Zázvůrková, V. Strnad

„Opravna duší“

 Hudebně literární pořad

Zveme vás spolu s námi strávit večer, ve kterém se zaposloucháte nejen do autorského čtení z knih herečky a autorky Martiny Preissové ale i do písní zpěvačky a herečky Dáši Zázvůrkové.

Uslyšíte povídky z knihy “Jak jsem nebyla na lvech” a “Mají v nebi skleničky?”, které vám přečte sama autorka a máme pro vás připraveno i několik písní, které vznikly ve společné dílně obou protagonistek.

Hudebně literární večer bude patřit všem, kteří se chtějí pousmát se, zapomenout na starosti všedního dne a nebo se jim spolu s námi alespoň pousmát. Opravna duší, je místo, kde se pokusíme všem, kteří s námi stráví společný čas, tu jejich duši alespoň na chvíli potěšit.

Preissová, zázvůrková

ÚČINKUJÍ:

Martina Preissová

je česká divadelní, televizní a filmová herečka. Stálá členka činoherního souboru Národního Divadla v Praze.Již během studia hostovala v Národním divadle Brno. Po dvouletém hostování v Národním divadle v Praze se stala od roku 2000 stálou členkou tamní činohry a hostuje i na jiných pražských scénách. Byla dvakrát (1999, 2004) nominována na Cenu Thálie.

V roce 2021 napsala svoji prvotinu. Soubor povídek ze života, knihu Jak jsem nebyla na lvech a jiné příhody a následně vydala povídkový román Mají v nebi skleničky?. A můžete ji znát i jako televizní herečku ze seriálů Anatomie života , Slunečná, nebo filmu Probudím se včera.

Preissová
Zázvůrková

Dáša Zázvůrková

je česká zpěvačka a herečka. Vystudovala nonverbální a komediální divadlo na HAMU u Borise Hybnera a italianistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. V letech 2003-2014 byla externí členkou divadla SEMAFOR. Hrála také roli Vanilky v jazzové opeře Dobře placená procházka v Národním divadle /2007/ .

V současné době se věnuje autorské tvorbě a můžete ji znát i z úspěšného představení “Můžem i s mužem” člověk, který věří v zázraky, má hodně snů, ale skutečnost ty sny někdy předčí. To, že budu jednou zpívat a hrát v Národním divadle a bude mě režírovat sám Miloš Forman, mě nemohlo nikdy napadnout.

Vladimír Strnad – hudební doprovod

patří k jazzové špičce. Je dlouholetým členem komorního souboru Kinsky Trio Prague, se kterým natočil několik CD a podnikl mnoho úspěšných turné. Spolupracuje také s mnoha operními zpěváky. Jeho klavír zní v mnoha českých filmech (Musíme si pomáhat, Kráska v nesnázích, Obsluhoval jsem anglického krále…). Hraje s Jan Štolba kvartetem, Petra Vlková Bandem. Doprovází Evu Emingerovou a Elenu Suchánkovou. Běžně hraje na jazzových a swingových festivalech a doprovází řadu dalších jazzových vokalistek.

TECHNICKÉ POŽADAVKY:

Ozvučení sálu, 2-3x odposlech, 3x mikrofon, jack k propojení pianina, mixpult s obsluhou.

Příjezd umělců 70 minut před vystoupením,

Zvuková zkouška v délce 15 minut. Délka produkce 90 minut.

OBJEDNÁVKY:

Management / Booking / Promotion
Bc. Stanislav Stebila
Umělecká Agentura Gardes
e mail: igardes@centrum.cz
tel. +420 723 523 297