• Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image
  • Slider Image

JUBILEJNÍ PIANOTHÉKA

K 80. NAROZENINÁM  RICHARDA  POGODY

Klavírista, skladatel, divadelník, kabaretiér, diskžokej, hudební redaktor, moderátor koncertů a hudebních festivalů, to všechno jsou profese, kterými prošel od počátku 60. let až do dneška Richard Pogoda (1944).

Jubilant na svých PIANOTHÉKÁCH hraje písně V + W, hity ze Semaforu i vlastní divadelní šansony. Především ale vzpomíná na ty, se kterými spojil svoji bohatou uměleckou kariéru, která trvá od r.1961 až do dneška.

Z těch nejznámějších to jsou: Miroslav Horníček, Pavel Dostál, Jan Kanyza, Hana Maciuchová, Karel Kryl, Petr Novotný, Emil Viklický, Jaroslav Wykrent, Pavel Novák, Hana Ulrychová, fotograf Jindřich Štreit a Jiří Černý. Jako dlouholetý příznivec pražského Semaforu poznal v zákulisí Jiřího Suché-ho, Jitku Molavcovou, Evu Pilarovou, Václava Koptu aj.

V současnosti se objevuje na jevišti se svou dcerou Sandrou, v talk show dle svých bestsellerů HOĎ SE DO POGODY a BUĎ V POGODĚ.

Ke komorněji laděnému programu potřebuje Richard Pogoda jen naladěný klavír a mikrofon. Pokud to okolnosti dovolí, má jubilant vedle sebe na scéně saxofonistu Mirka Švihálka. Malé vysvětlení: oba muzikanti mají dohromady 164 let. Přesto stále koncertují a baví své publikum.

NABÍDKA:

Talks show / beseda Richarda Pogody a saxofonisty Mirka Švihálka v délce 90 minut.

OBJEDNÁVKY:

Bc. Stanislav Stebila

Umělecká a mediální agentura Gardes

Tel.: +420 723 523 297

E mail: igardes@centrum.cz