Aleš Cibulka – Talk show

ALEŠ CIBULKA

Nabídka zábavných talk show

PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA

talk show princové jsou na draka

SEJDEME SE S CIBULKOU / HOSTÉ

Aleš Cibulka

POPELKA NA CIBULCE po 40 letech

Pohádka

TOBOGAN TOUR 30 LET - ŽATEC

Tobogan v Žatci

ALEŠ CIBULKA se narodil 25. března 1977 v Sokolově. Vyrůstal v Chodově u Karlových Varů. Od roku 1995 žije a pracuje v Praze. Po maturitě na sokolovském gymnáziu vystudoval Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Už na základní škole vydával vlastní časopis, od dvanácti pracoval jako elév krajských novin a v patnácti se stal moderátorem karlovarského rádia Diana. Během studia na herecké škole uspěl v konkurzu na nové průvodce Snídaně s Novou, a tak se 8. prosince 1997 poprvé objevil na obrazovce (jedním ze členů komise byl tehdy Vladimír Železný).

Po necelém roce přešel do České televize, ve které moderoval pořady Baťoh, Volejte učiteli, Legendy televizní zábavy, Experiment, POKR, Před půlnocí, Vánoce pro Tatry aj. Téměř deset let (916x) budil diváky v pořadu Dobré ráno, osm let moderoval úspěšný pořad O češtině. Dvakrát po boku Jiřiny Jiráskové provázel předáváním prestižních ocenění TýTý, v roce 2011 moderoval vlastní úspěšný zábavný pořad Kolo plné hvězd. Byl moderátorem předávání cen Zlatý oříšek, České hlavičky a Česká hlava. Jako herec se objevil v seriálech a inscenacích Zdivočelá země, Uniforma, Dobrá čtvrť, Muž kterého chtějí aj. 

Na vlnách Dvojky Českého rozhlasu moderuje od roku 2004 vlastní talk show Tobogan (více než 450x). V nakladatelství Slávky Kopecké vydal dvě knihy o Nataše Gollové, které dodnes patří mezi nejprodávanější porevoluční tituly (Život tropí hlouposti, 2002 a Černobílé vzpomínání, 2003). Prodalo se jich více než 160 000 kusů. Následovala kniha o herečce Zdence Sulanové (Utajená hvězda, 2005) a další publikace o hvězdách pamětnických filmů (Černobílé idoly i jiní, 2011; Černobílé idoly i jiní 2, 2012; Černobílé idoly 3; 2014) a televize (Televizní idoly a další, 2013). V rámci Edice ČT se podílel na knihách O češtině, O češtině 2 a O češtině 3. 

Každoročně vydává Cibulkův stolní kalendář pro filmové pamětníky a Cibulkův kalendář pro televizní pamětníky. Je spoluautorem dvaadvaceti dílů cyklu 13. komnata (např. D. Klein, Y. Přenosilová, J. Šulcová, M. Retková, A. Vrzáňová). Dvakrát byl v kategorii Moderátor nominován na televizní cenu Elsa. Od roku 2013 je moderátorem TV Barrandov, kde moderoval svou úspěšnou talk show Sejdeme se na Cibulce, v listopadu 2015 byl odvysílán 100. díl této talk show (celkem natočeno 120 dílů). Více než tři roky provázel pořadem Česká tajenka (více než 200 dílů). Nyní je spoluautorem a průvodcem netradiční talk show Můžu dál?

Objednávky: 

booking, promoter, PR talk show

Umělecká a mediální agentura Gardes

Ivana Stebilová 

tel.: + 420 723 523 297  /  e mail: igardes@centrum.cz