Popelka na Cibulce – zábavná talk show

POPELKA NA CIBULCE

Letos uplyne 55 let od premiéry televizního zpracování legendární pohádky s E. Hruškovou a J. Štědroněm.

 

Klenot české pohádkové literární pokladnice zná zpaměti každé malé dítě. Kdo pohádku četl nebo slyšel v její klasické podobě, ten zná přesně i děj televizního zpracování z roku 1969. Nic nechybí – skromná Popelka (Eva Hrušková), zlá macecha ( Dana Medřická) i líné sestry (Dana Hlaváčová, Růžena Merunková), hodný tatínek (Ilja Prachař), zoufale zamilovaný princ (Jiří Štědroň), holoubci – kamarádi, tři kouzelné oříšky. Snad se sluší ještě dodat, že tato černobílá stálice TV programu patří vůbec k prvním pohádkám televizní obrazovky.

 

K její oblibě určitě přispělo doplnění notoricky známého příběhu písničkami, které kromě holoubků a ústřední dvojice (mimo jiné milostný duet) zpívá hlavně postava potulného loutnisty (Jan Tříska), která komentuje dění coby nezávislý pozorovatel a dodává příběhu spád. Autorem hudby byl Angelo Michajlov a písničky jsou dílem Ivo Fischera. Hlavní dvojici v podání mladinké Evy Hruškové a tehdy oblíbeného zpěváka Jiřího Štědroně obklopila režisérka Vlasta Janečková tehdejším hereckým výkvětem vlastí českých (Medřická, Pešek, Beneš).

Po vlastech českých, moravských i slezských se vydává zábavný pořad plný historek z natáčení, perliček ze zákulisí a veselých historek, spojených s touto legendární pohádkou.

Nabídka:

1) EVA HRUŠKOVÁ (představitelka filmové Popelky), kterou zpovídá moderátor ALEŠ CIBULKA. Pořad je doplněn písněmi z pohádky v podání obou hvězd.

2) EVA HRUŠKOVÁ (představitelka filmové Popelky) a JIŘÍ ŠTĚDROŇ (představitel filmového prince), které zpovídá ALEŠ CIBULKA. Doplněno pohádkovými písněmi.
3) Kompletní verze celého programu, hosty moderátora ALEŠE CIBULKY jsou EVA HRUŠKOVÁ, JAN PŘEUČIL a JIŘÍ ŠTĚDROŇ.
4) Exkluzivní verze pořadu, EVA HRUŠKOVÁ a její manžel JAN PŘEUČIL, které zpovídá moderátor ALEŠ CIBULKA. Nechybí písně ze známé pohádky.

Talk show je koncipována jako celovečerní, buď 90 minut bez pauzy nebo 50+45 minut s pauzou, součástí je autogramiáda hlavních představitelů, prodej knihy, která vychází k 55. výročí premiéry pohádky. Po domluvě může následovat i projekce celého filmu. Součástí programu jsou i soutěže o ceny, například tradiční „popelkovské“ přebrání hráchu a čočky.

Poskytneme elektronické plakáty včetně schváleného textu k tisku, události na FB a reklamu.

Cena pořadu dle dohody, obsazení, délky akce, počtu osob + doprava z Prahy + 21% DPH, poskytujeme slevy pro knihovny a seniory.

Termíny Popelka na Cibulce: zde

Video pozvánka: zde

Prezentace v médiích:

Super.cz z 25.1.2019 – zde
15.2. v pořadu České televize Sama doma : 1.  vstup, 2 vstup, 3 vstup
16.3. v rozhlasovém pořadu Tobogan v Čro. Dvojka od 11 hod.

Objednávky: 

Booking, Promoter
Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz