Hanka Křížková – herečka a zpěvačka

HANKA KŘÍŽKOVÁ

Herečka a zpěvačka

Profesionální dráhu Hanka Křížková zahájila v roce 1982 hostováním v karlovarské skupině Metronom. V letech 1984 – 5 spolupracovala s Příbramským Big Bandem a v roce 1986 – 7 vystupovala jako host v programu Petra Kotvalda. Mezi lety 1988-93 spolupracovala s Karlem Černochem. V roce 1988 získala Bratislavskou lyru, Cenu diváků a Cenu novinářů. S komponovaným pořadem vystupovala také v zahraničí (Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Ukrajina, Holandsko a Německo).

Zpívala v HDK v muzikálu Carmen a již 22 let s malými přestávkami v muzikálu Drákula, v divadle Hybernia v muzikálu Sibyla, Mefisto a muzikál na ledě Popelka, Romeo a Julie a Mrazík.

Dále v muzikálrch Krysař, Jeptišky, Monte Christo, Romeo a Julie a Bídníci. V současné době začíná zkoušet muzikál Láska nebeská v Divadle Broadway.

Ovšem její srdeční záležitostí zůstal šanson, swing a blues. S recitály, koncerty a svoji talk show vystupuje po celé republice. Věnuje se i charitativní činnosti.

Hanka Křížková natočila 4 alba – poslední z nich, Jak asi voní štěstí, hudebně zpracoval Martin Kumžák a všechny texty napsal Robert Kubík.

Herecká filmografie – zde

Nabízíme:

Talk show Hanky Křížkové v doprovodu spisovatelky Marie Formáčkové v délce 90 minut

Recitál Hanky Křížkové v délce 90 minut

  

Objednávky / Kontakt: 

Umělecká a mediální agentura Gardes

Ivana Stebilová 

tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz