Talk show Ivanky Deváté, Marie Formáčková a Andrea Andrei

facebook_logo_icons

Talk show Ivanky Deváté, Marie Formáčkové a Andrea Andrei

Veselé vzpomínání s vyprávěním a zazpíváním krásných italských skladeb

TALK SHOW herečky a spisovatelky Ivanky Deváté, první dámy české politické satiry, herečky, televizní novinářky, spisovatelky Marie Formáčkové a italského zpěváka a producenta Andrea Andrei

.

Videoukázka z talkshow: zde

.

Zveme Vás na večer plný humoru a krásné italské hudby na interaktivní talk show s neuvěřitelně šarmantní a vtipnou dámou, herečkou a spisovatelkou Ivankou Devátou, s první dámou české politické satiry, publicistkou a příjemné, veselé povídání doplní italský zpěvák Andrea Andrei. Těšit se můžete na smršť historek, postřehů, vzpomínek a příběhů z hereckého, spisovatelského i osobního života, okořeněnou jedinečným stylem humoru obou dam.

.

IVANKA DEVÁTÁ – Info zde

Česká herečka a spisovatelka Ivanka Devátá pochází z umělecké 018rodiny, jejím otcem byl hudební skladatel a dirigent Antonín Devátý (1903-1984). Devátá se narodila v Praze, ale dětství strávila v Chrudimi a v Brně, kde také absolvovala první krůčky na cestě k divadlu, hrála ve škole, v rozhlase, psala básničky a hostovala v brněnském Divadle Na Veveří.

V televizi se objevila převážně v seriálech, v nejnovější době v seriálech RODINNÁ POUTA (2004) a VELMI KŘEHKÉ VZTAHY (2007), v nichž před kameru vrátila po dlouhých patnácti letech. Příležitostně se věnovala také dabingu, namluvila například postavu slečny Marplové. Po roce 1989, kdy odešla z divadla a úplně přestala točit, zahájila Devátá svou druhou, možná ještě úspěšnější kariéru na poli literatury. Za pomoci fejetonů a vzpomínkových knih (vydala jich celkem deset) podává svůj osobitý pohled na dění kolem sebe, její knihy našly bohaté uplatnění mimo jiné v rozhlase.

Jejími nejúspěšnějšími knihami jsou Rodinný podnik, Lázeňská kúra nebo Vůně posečené trávy.

.

PhDr. MARIE FORMÁČKOVÉ – info zde

Beseda s novinářkou, publicistkou, spisovatelkou a moderátorkou TV Regina. Dvacet let pracovala v časopise Vlasta, kde byla od roku 1989 šéfredaktorkou. Později byla šéfredaktorkou časopisů Květy a TV Revue. Od roku 2000 se věnuje publicistice a psaní knih. Je dramaturgyní a moderátorkou pořadu  Za hranicí v TV Regina. Publikuje v magazínu Zdraví. Pravidelně vystupuje v oblíbeném pořadu Posezení v divadle, aneb Neočekávaný dýchánek moderátora Petra Jančaříka v plzeňském divadle Alfa. Pořad je natáčen a vysílán Českým rozhlasem Plzeň a v regionech Čro. Je autorkou či spoluautorkou desítek knih, zejména životních příběhů mediálně známých osobností.  K nejoblíbenějším patří devět knih, které napsala spolu s Helenou Růžičkovou a se Zitou Kabátovou. Napsala celkem sedm knih    s bavičem Petrem Novotným. Velký úspěch slavila se Zdeňkem Troškou a knihou Vinařská odysea. Zaujala také knihou Vysoká škola bontonu. V neposlední řadě napsala také knihu o populárním televizním pořadu Rady ptáka Loskutáka. Vystupovala v pořadech České televize 13 komnata.

.

ANDREA ANDREI – Info zde

Producent, textař, hudební skladatel a především italský zpěvák, který atelier144se podílel na hitech několika českých interpretů Má svůj osobitý romantický projev, který vkládá do něžných melodií, jež ve vás vyvolají ty nejpříjemnější pocity. Vystupoval ve Francii, Polsku, Rusku, Ukrajině v jižní Americe i Africe. Zpívá své autorské skladby, italské kantilény a nejznámější italské hity. Italské kantilény, akustický projev, především vlastní tvorba, co nejblíže k publiku. Nostalgické balady z vlastní autorské dílny si zamilujete během několika vteřin. Zazpívá skladby: Balla Balla, Gloria, Mamma Maria, Volare, O Sole Mio, L´Italiano, Tornero, Serenata…Od roku 2008 žije a působí v Čechách.

Novinka:

Andrea Andrei ji zpíval začátkem milénia ještě jako člen sk. „La Strana Societá“. A v těchto dnech natočil EP společně s italská legendou, zpěvákem Valerio Liboni novinkový singl „Ragazzina Ragazzina 2017“ (hit ze 70-tých let, u nás známý jako Perníková chaloupka od Fr. Ringo Čecha, v angličtině s názvem Mendocino). Jeho vystoupení obsahují další remixy známých hitů Valeria Liboniho: „Wakadi, Wakadu“  (u nás známá jako Papoušek Kakadů), „Ob-La-Di Ob-La-Da“ a „Donna Felicitá“…

.

.

Nabídka pořadu:

Talk show v délce 120 minut + autogramiáda

Cena dle výběru umělců:

Ivanka Devátá, Marie Formáčková a Andrea Andrei

Ivanka Devátá a Andrea Andrei

Marie Formáčková a Andrea Andrei

.

Objednávky vystoupení: 

Umělecká agentura Gardes

Tel.: + 420 723 523 297

e mail: igardes@centrum.cz

www.gardes.cz