Charitativní projekty s Andrea Andrei

Charitativní projekty s Andrea Andrei

facebook_logo_icons

Andrea Andrei opět pomáhá vážně nemocným dětem

Italská legenda Valerio Liboni s Andrea Andrei podpořili 14.9. na nám. Míru v Praze svým vystoupení nadaci Život dětem

.

Bývalý člen populární italské legendární skupiny La Strana Societa (Pop Corn…), producent a zpěvák Andrea Andrei je již tradičním hostem benefičních a charitativních projektů.

ZařadíPlakát život dětem 2016 se mezi známé osobnosti, které podpoří svým vystoupením Srdíčkové dny o.p.s. Život dětem. Zábavné odpoledně pro děti a dospělé se koná ve středu 14.9. na Mírovém náměstí v Praze a vystoupí také Michal David, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Jan Čenský, Otakar Brousek ml., Martin Písařík, Hana Křížková, Radim Schwab, Pavel Vítek, Kateřina Brožová, Bohuš Matuš, Petra Černocká a řada dalších známých zpěváků a herců.

Andrea Andrei loni podpořil charitativní akci na podporu vzdělání a výživy dětí v africké Bangladéši, v oblasti Mymensingh a také vánoční galavečer pro děti z 23.dětských domovů v Žatci.

Andrea je dlouholetým členem projetu ROCK NO WAR!

Nejvýznamnější podporou Andreiho byla  účast na celosvětovým charitativním projektu Rock No War v Bosně, kde svými koncerty pomáhal postiženým po Černobylské havárii či po válečných konfliktech na území bývalé Jugoslávie v Bosně v Glamocu 15.9.v roce 2001. – Info zde

S projektem Rock No War dále pokračoval na Madagaskaru v roce 2002. Na tomto ostrově u afrických břehů po boku sk. Pooh a dalších shromažďovali prostředky pro jednu tamní nemocnici a školu, pomáhali nejen koncerty, ale přiložili i vlastní ruku při výstavbě. Záznam reportáže zde.

Info o Rock No War na Madagaskaru – zde

Byl součástí projektu Rock No War v roce 2003 v Itálii při podpoře projektu Pavarotti and Friends za účasti Andrea Bocelli, Bono, Eric Clapton, Ricky Martin, Liza Minnelli, Laura Pausini, Deep Purple, Lionel Richie, Queen Zucchero a Luciano Pavarotti. Info zde.

Italská legenda, skladatel, producent, zpěvák Valerio Liboni společně s Italem Andrea Andrei podpořili 14.9. na nám. Míru v Praze svým vystoupení nadaci Život dětem. Společně představili novinkový singl „Ragazzina Ragazzina 2016“ (hit ze 70-tých let, u nás známý jako Perníková chaloupka od Fr. Ringo Čecha, v angličtině s názvem Mendocino).

Valerio Liboni, frontman italských legendárních skupin „I Nueve Angeli“ a „La Strana Societá“, autor a majitel práv mnoha světových hitů sedmdesátých let: „Popcorn“ (později Crazy Frog remix bodoval v 71 zemích světa na 1. místě), „Uakadi, Uakadů“ (u nás známá jako Papoušek Kakadů), „Singapore“, „Donna Felicitá“…

Valerie Liboni tuto skladbu zpívá na koncertech v obou italských hudebních seskupeních. Andrea Andrei ji zpíval začátkem milénia ještě jako člen sk. „La Strana Societá“. Nestává se často, aby originální skladbu nazpíval po mnoha letech jak majitel práv, tak oba zpěváci. Singl se dočká v dohledné době videoklipu, který se bude natáčet v Praze a v Berlíně.Skladba „Ragazzina Ragazzina (Mendocino) 2016“ vychází koncem roku na speciálním EP společně s dalšími remix hity a společným megamixem, který bude doplněn o hit „Obladi Oblada“. EP vychází u poměrně významného italského vydavatele Egea Music, společně s novinkovým albem Andrea Andrei.

Andrea Andrei host finále Muž roku / Koncert osobností.

Andrea Andrei bude v Městském divadle v Náchodě již 26.8. hostem a porotcem slavnostního galavečera finále soutěže Muž roku 2016 a o den později 27.8. na Koncertu osobností, podpoří v Městském divadle v Náchodě svým vystoupením charitativní projekt pro děti z dětských domovů Den dobrých skutků…

Italský zpěvák Andrea Andrei podpořil benefiční večer na vzdělání a výživy dětí v africké Bangladéši

V dnešní době není lehké shánět peníze na charitu. To ale neodrazuje umělce a známé osobnosti od toho, abych pomáhali tam, kde to je potřeba. Mezi ně také patří umělci agentury Gardes, kteří se věnují již mnoho let různým charitativním projektům. Jen v listopadu pořádá agentura a její umělci celkem tři významné charitativní akce.

Italský zpěvák Andrea Andrei je již tradičním hostem benefičních večerů na podporu vzdělání a výživy dětí v africké Bangladéši, v oblasti Mymensingh.

Za posledních pět ročníků bylo vybráno a do Bangladéše posláno už 604 000 Kč.  Letošní 6. ročník Benefičního večera se konal v úterý 11. listopadu v prostorách Sacre Coeur v Praze. Iniciátorkou a tváři projektu 4U2, je česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková. Její snahou je v Bangladéši dětem postavit školu. Na tento účel letos poputuje výtěžek, který po sečtení darů i dobrovolného vstupného dosáhl 215 000 Kč. „Přibližně v horizontu tří let bych ráda postavila v Bangladéši základní školu. Pro školu je vybrané místo Katabary, které jsem v minulosti sama navštívila,“ uvádí Eva Čerešňáková. Škola by měla průběžně umožnit vzdělání stovkám dětí a dát jim lepší šance do života. „Obecně upřednostňuji teorii, že když má někdo hlad, je určitě fajn ho nakrmit, ale daleko lepší je naučit ho, jak si na ten chleba vydělat. Věřím, že umožněným vzděláním dostanou bangladéšské děti daleko větší šance pro lepší život.“

6. Benefiční večer nabídl hostům bohatý program a k jeho atraktivitě určitě přispěla módní přehlídka šatů Sugarbirds a šatů se salonu San veritá, kterou předvedlo hned osm držitelek titulů krásy.Na mole se představily missky Jana Doleželová, Lucie Křížková, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Tereza Budková, Monika Leová, Carmen Justová i organizátorka Eva Čerešňáková, která současně akci moderovala. Daleko častěji se už na akcích objevuje v roli moderátorky než modelky.

Program, na kterém si Česká vicemiss 2007 dala záležet a na kterém participovalo nemalé množství opravdových profesionálů, nabídl také pěvecké vystoupení herečky a šansoniérky Světlany Nálepkové, ukázku v Pole sport v podání Mistryně ČR 2014 Alex Kalousové, americký step skupiny Crock 14, houslové sólo Luďka Lersta, Petra Doležalová a František Pytloun s muzikálovými hity a nechyběla ani spoustu kouzel Falešných hráčů. Andrea Andrei zazpíval celkem tři skladby. S organizací večera Evě pomáhal, stejně jako v minulých letech, kamarád David Mazáček.

 

Andrea Andrei opět podpořil charitativní projekt pro 23 dětských domovů

Italský zpěvák, producent, textař a hudební skladatel Andrea Andrei je již tradičním hostem benefičních a charitativních projektů. V listopadu 2014 vystoupil hned na dvou prestižních charitativních a benefičních projektech. 11.11. vystoupil v Praze na podporu vzdělání a výživy dětí v africké Bangladéši a 30.11.v první adventní neděli v KD Moskva v Žatci na již tradičním charitativním Adventním koncertu hvězd kde roztančil italskými hity na 550 dětí a jejich vedoucích. Po vystoupení na zpěváka čekala autogramiáda a focení s fanoušky.

 

Video záznam z vystoupení – zde

 

Adventní koncert hvězd 2011 pro stovky dětí z dětských domovů

Třetí adventní neděle byla v Žatci ve znamení tance, zpěvu, rozzářených tváří a vánoční pohody. V kulturním domě Moskva se uskutečnila charitativní akce pro dvacet dětských domovů Čech a Moravy. Umělecká agentura Gardes připravila pro stovky dětí nevšední setkání s umělci zvučných jmen pod názvem Adventní koncert hvězd.

Úvod patřil moderátorovi akce Honzu Lukavskému z rádia Relax a na taneční parket pozvala děti známá dívčí skupina 5 Angels, která představila mimo jiné i několik skladeb z novinkového alba. Společné čarování předvedl s dětmi profesionální kouzelník, účastník letošní soutěže ČS má talent, Jiří Hadaš. Ve své škole kouzel s asistenty z řad dětí učil přítomné kouzlit s hůlkou, provázky, kouzelným kloboukem a dalšími kouzelnickými pomůckami.

Svojí účastí podpořil charitativní projekt také nestárnoucí hit-maker Michal David. Zcela zaplněný sál kulturního domu zpíval všechny Michalovo skladby. Italský šarm vnesl další host, elegán Andrea Andrei a Davide Mattioli – projekt Insieme. Mimořádný zájem byl také o autogramiády a focení s umělci.

 

„Závěr akce byl pro nás všechny, kteří nám pomáhají vyvrcholením snahy, která nás naplňuje“, svěřuje se paní Stebilová a dodává: „při rozdávaní dárků dětem nám mnoho vychovatelů a ředitelů dětských domovů tisklo ruce s poděkováním, že jsme dali do této akce především srdce. Děti jsou v dětských domovech materiálně zajištěné po všech stránkách. Být ale s umělci, zatancovat si s nimi a být v jejich blízkosti je pro ně obrovským zážitkem, za který moc a moc děkují. Nejenom pro mne, ale i pro celý tým a naše partnery je to velká inspirace pro tyto děti opět v příštím roce připravit adventní akci, na kterou budou dlouho vzpomínat“.

 

Adventní koncert hvězd 2014 pro 21 dětských domovů, FOD a ÚSP

Andrea Andrei opět podpoří v období adventu krásný zážitek v podobě již třetího ročníku charitativního Adventního koncertu hvězd, který se bude konat 30.11.2014 v KD Moskva v Žatci od 15:00 hod  Akce je předvánočním dárkem pro děti z dětských domovů, ústavů soc. péče a z Fondu ohrožených dětí ze Severočeského, Středočeského, Západočeského a Libereckého kraje, které nemohly být vychovány ve vlastní rodině, nebo v jiné formě náhradní rodinné péče.

Svoji účast již závazně potvrdil Andrea Andrei, Sámer Issa, Adam Mišík, 5Angels, sk.Verona, Jarek Šimek, klaun Fíla a Martin Holeček. Akci moderuje Miss ČR 2004 Jana Doleželová a moderátor Hitrádia FM Most Zdeněk Lukesle. Program bude již tradičně plný tance, hudby, soutěží, her a sladkých cen, včetně vánočního cukroví s občerstvením a dárky. Hlavní umělci celé akce budou právě děti, které se zapojí do programu tím, že si vyzdobí sál vlastními obrázky a zazpívají na pódiu  vánoční skladby.

Myšlenkou celé akce je bezprostřední zábavou, tancem a soutěžemi v přítomnosti známých osobností zpříjemnit vánoční svátky, advent dětem, které to nejvíce potřebují.Na akci se nevybírá vstupně. Pro děti je akce zdarma, bez účasti veřejnosti.. Informace o předešlých ročnících a aktivitách pro děti z dětských domovů – zde.

Potvrzené DD, FOD a ÚSP – celkem 21 zařízení:

DD Žatec, DD Mašťov, DD Litoměřice, DD Most, DD Chomutov, DD Hora Svaté Kateřiny, DD Čtyřlístek Planá, DD Tisá u Ústí nad Labem, DD Jablonné v Podještědí, DD Tuchlov u Teplic, DD Krompach u Liberce, DD Kašperské hory u Plzně,DD  Dlažkovice u Litoměřic, DD Semily, DD v Plesné u Frant. Lázní, USP Tuchořice – Domov bez zámků, PPS Jesenice – Domov Krajánek; FOD Klokánek Žatec, FOD Klokánek Ústí nad Labem, FOD Chomutov….