Showband – hudební skupina

facebook_logo_icons

SHOWBAND

hudební skupina

obliceje

HUDEBNÍ SKUPINA S CELOVEČERNÍM PROGRAMEM

Video ukázka: zde a zde

Skupinu Showband založil v roce 2002 zpěvák , hráč na klávesové nástroje a umělecký vedoucí Pavel Březina – bývalý člen skupiny Argema. Působil v doprovodné kapele Michala Davida, hostuje se skupinou The Backwards – Beatles revival a současně také hraje se stříbrnou Superstár 2011 Gabrielou Gunčíkovou! (záznam z vystoupení  Ceny Anděl 2011 s varhaníkem Pavlem Březinou a sk. Meryland)a vystoupení v Kravařích. Jako další umělec, kterého skupina doprovázela byl také herec, moderátor a zpěvák Ruda z Ostravy. Doprovázel také s Alicí Konečnou.

 

Showband

Showband je tou správnou volbou pro pořádání Vašich párty, večírků, reprezentačních plesů, oslav, rautů a současně je zárukou kvalitní zábavy. Širokým a pestrým repertoárem , zkušenostmi jednotlivých členů nabitými po mnohaletém působení v zahraničním angažmá ( Španělsko, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Norsko, USA ) uspokojí zajisté každého posluchače. Za zmínku jistě stojí, že členové skupiny doprovázeli Michala Davida na jeho Česko-slovenském festivalu v Chicagu ve Spojených státech v roce 2005! Kapela nabízí výběr aktuálních hitů, ale i písně z let minulých,které oslovují a baví již několik generací!

Celovečerní produkce skupiny Showband znamená zažít skutečnou „show“ nabitou těmi nejznámějšími hity! Stačí připomenout jen několik jmen světové taneční scény: ABBA, Bee Gees, Beatles, Madonna, Phill Collins, Queen…, ale také to nejlepší z české a slovenské pop music, skladby z oblasti soulu, lidové hudby, jazzu i rockové pecky! To vše ve stylových kostýmech, pódiové show s kvalitním zvukem a bohatým osvětlením dodávající produkci vždy tu správnou atmosféru!

Showband Vám také nabízí jednotlivé 30-45 minutové „live cover show“ .Na vlastní kůži tak pocítíte tu pravou atmosféru diskoték let osmdesátých, do kterých Vás vtáhnou písně hitmakera Michala Davida nebo zažijete dobu, kdy hitparádám vévodila nejúspěšnější slovenská rocková kapela Elán se zpěvákem Jožo Rážem.

S úspěchem skupina vystupuje také jako Boney M a Tina Turner revival, nebo Latino live show. Mimořádná interpretační úroveň , pódiová show se „stylovými kostýmy“ řadí Showband mezi nejvyhledávanější hudební tělesa v republice.

Členové skupiny Showband:

Zpěvačka Monika Vyhlídalová je učitelkou na základní škole. Zpěvu se věnuje již od mládí. Prošla několika pěveckými sbory Holešovský dětský sbor, Dívčí pěvecký sbor při SPgŠ v Kroměříži, s kterými procestovala takřka celou Evropu. Sborové činnosti se věnuje i v současné době. Vede pěvecký sbor Banana Vox, který vyniká svou netradičností a originalitou. Zaměřuje se totiž na taneční a rockové písně! Monika má na svém kontě i několik hudebních nahrávek a tak její hlas můžeme slyšet na Muzikálových hitech, 18 hitech Jiřího Zmožka, Letních hitech III. atd… Ve skupině Showband hraje, mimo zpěvu, také na klávesy, flétnu a ak. kytaru.

Zpívající kytarista Radek Postava je profesionální hudebník – multiinstrumentalista. Ve skupině Showband hraje mimo kytaru také na housle, flétnu, baskytaru a perkuse. Již při studiu na konzervatoři (obor housle), působil v Big Bandu Zlín, známých revivalových kapelách Deep Purple Koberec band a ABBA rock show, kde hrál na elektrickou kytaru a baskytaru. Má za sebou zahraniční angažmá ve Švýcarsku, Německu, Rakousku a Itálii. Radek se věnuje i jiným hudebním projektům ve zcela odlišných žánrech (např. Ještěrrock a Grapefruit). V současné době také působí jako učitel hry na housle, violu, elektrickou kytaru a baskytaru v ZUŠ Zlín – Malenovice.

Mirek Janota je vynikající saxofonista s letitými zkušenostmi jak u nás, tak i v zahraničí. Norsko, Švýcarsko,Rakousko, Německo – to je jen malý výčet zemí, ve kterých řadu let profesionálně působil. Ze skupin jmenujme např. Austrian Six (AT), nebo Jet – Set Band (SW). Mirek je i vyhledávaným studiovým hudebníkem. Jeho hru můžeme slyšet na nejrůznějších nahrávkách českých kapel (Reflexy, Staří Psi, Blue Station,Endy Moon, Rumpál atd.) Ve skupině Showband hraje kromě na saxofon (alt, soprán) také na klarinet, flétnu, baskytaru, akustickou kytaru a perkuse. V současné době působí jako učitel hry na saxofon, klarinet a klávesy v ZUŠ Zlín.

 Pavel Březina –  Hráč na klávesové nástroje a umělecký vedoucí. Zpěvák, hráč na klávesové nástroje, hudební skladatel, textař a producent Pavel Březina je uměleckým vedoucím kapely Showband. Má na svém kontě spolupráci s mnoha českými i zahraničními interprety. Několik let hrál se skupinou Argema, s níž natočil „zlaté“ album „ Poprvé“ ( 1993 ). K jeho nejznámějším autorsko – interpretačním skladbám patří bezesporu hit „Jarošovský pivovar“, dále „Milión snů“, „Dívčí pláč“, „Láska je sen“ či „Zůstávám“. V letech 1999–2002 žije na ostrově Mallorka a je členem populární rakouské kapely Michi´s Party Band. Společně koncertují po celé Evropě. Na kontě mají dvě alba: „Latino“ ( 2000 ) a „Bolero“ ( 2001 ). V roce 2002 se podílí na natáčení „cédéčka“ Michala Davida „Abnormální hic“. Působí také v doprovodné kapele Michala Davida, se kterou koncertuje v roce 2005 v americkém Chicagu! Za zmínku jistě stojí i hostování s nejúspěšnější Beatles revivalovou skupinou světa – slovenskými The Backwards. Jako člen doprovodné kapely Meryland stříbrné Superstár 2011 Gabriely Gunčíkové se objevuje na televizních obrazovkách (např. Ceny Anděl 2011), nebo se na velkých koncertech potkává na jednom pódiu s takovými jmény, jako jsou Karel Gott, Olympic, Desmod, Wanastowi vjecy či Kabát! Pavel Březina je také majitelem profesionálního nahrávacího studia Golden Apple Zlín, ve kterém natáčí nejenom rádiové a televizní spoty, ale produkuje a komponuje písně mnoha žánrů. S umělci, se kterými spolupracoval, či průběžně spolupracuje uveďme namátkou: Stanislav Hložek, Věra Špinarová, Markéta Poulíčková, Daniela Šinkorová, Dita Brlicová Rozumková, Karel Markytán či Alžběta Kolečkářová.

Honza Lukáš je profesionální bubeník s bohatými zkušenostmi, jak u nás tak i v zahraničí. Již v průběhu studia na konzervatoři působil ve swingovém orchestru Big band Zlín nebo Deep Purple revival-Koberec band. Z dalších kapel ve kterých Honza působil jmenujme např. Black Rose, Grapefruit, Abba Rock Show revival band, nebo evropské tour známého muzikálu Evita se kterým procestoval Německo, Rakousko, Dánsko a Švédsko. V současné době působí také jako učitel bicích nástrojů v Zuš Zlín a Zuš Zlín-Malenovice.

Cena dohodou dle typu akce + doprava ze Zlína

Technické podmínky:

  1. Dostupnou přípojku el.energie co nejblíže k podiu nebo místu vyhrazenému pro kapelu. Přípojka může být 3x220V (každá fáze jištěna min. 16A jističem) nebo lépe 380V/32A přípojku s 5-ti nebo 4 pólovou zásuvkou, přičemž trvalý příkon je min. 7-8kW. Při zatížení by v síti nemělo kolísat napětí více než +-5% od napětí naprázdno. K přípojce el.energie nebudou mít přístup návštěvníci zábavy.
  2. Přístup na místo konání akce min. 2hod. před začátkem vystoupení s možností bezpečného parkování.
  3. Minimální velikost pódia je 4x4m, přičemž dle dimenze pódia stupínek pro bubeníka 2x2m. Pro vystoupení konané ve venkovních prostorách požadujeme zastřešené a pevné podium , s přihlédnutím na zajištění zejména zadní a boční stěny proti dešti a větru. Minimální teplota v prostoru jeviště nesmí klesnout pod 15°C.
  4. Vyhrazené místo a stůl pro zvukaře v blízkosti tanečního parketu, vyhrazené místo pro bezpečné umístění PA aparatury – tak aby nemohlo dojít k jejímu pádu.
  5. Vyhrazené místo pro umělce a dále zajištění občerstvení v průběhu produkce.
  6. Zajištění pořadatelské služby – zejména z důvodů zajištění bezpečnosti a ochrany majetku v místě konání akce.

 

Objednávky: 

Ivana Stebilová
Majitelka
GSM: 00420 723 523 301

Bc. Stanislav Stebila
PR manager, styk s médií, promotér
GSM: 00420 723 523 297

e mail: 
igardes@centrum.cz