Igor Bareš & Antonie Talacková – herecký manželský pár

IGOR BAREŠ & ANTONIE TALACKOVÁ

Oblíbený herecký manželský pár

 

 

Rozhovor manželů s Janem Čenským v rádiu ČRo. Dvojka  (4.8.2019) – zde

Rozhovor v Dobrém ránu v České televizi (6.2.2019) – zde

 

Zájem o naše osoby nás samozřejmě těší a rádi se budeme této mimodivadelní aktivitě věnovat. Přijedeme k Vám a přijdete-li na nás, budeme si toho vážit.

Igor Bareš:

Srdcem jsem Moravák, ale rodinu a práci mám v Praze. Přes 30 let se živím herectvím a s potěšením si troufám říct, že mě to stále ještě těší. Na několika místech jsem hostoval a vím, že diváci na oblastech a v menších městech si váží divadla více než v centrech. Proto mě každé zájezdové představení těší mnohem více než pražské reprízy.

Besedy s lidmi vedené dobrými moderátory jsou pro mě velkým potěšením, protože jsou vždy nové, originální a rodí se na místě. Odpovídám vždy upřímně, beze strachu a to je vždy na tom večeru asi to nejhodnotnější jak pro diváky, tak i pro mne. O to víc se těším na společné večery strávené se svou manželkou, protože co nevím nebo jsem zapomněl, ona jistě při besedě doplní nebo uvede na pravou míru.

 

Antonie Talacková:

Narodila jsem se v Praze v červenci 1978 jako jedináček do rodiny námořníka. Velkou část dětství jsem prožila na moři nebo sama s maminkou. Vystudovala jsem gymnázium. Rodiče ze mě chtěli mít lékařku, ale mě to táhlo na jeviště. Mojí doménou byl tanec, ale nakonec mě zlákalo divadlo. To velké, kamenné, se zlatými portály, “tradiční“, s jeho nenapodobitelným duchem. Vystudovala jsem JAMU a už od druhého ročníku jsem se stala členkou Brněnského Národního divadla .Byla to velká čest a už tehdy se mi splnil jeden sen .V té době se tam chodilo do divadla na ,pro mne v tu dobu neznámého, velmi úspěšného herce Igora Bareše.

Dnes si troufám tvrdit ,že ho znám ze všech nejlépe. Je to už dvacet let. Přes mnohá úskalí a těžké životní situace se naše cesty už nerozdělily. V roce 2006 jsem dostala angažmá v Národním divadle v Praze a následovala jsem tak svého budoucího manžela.

V roce 2008 byla nádherná svatba v lapidáriu hospitalu  Kuks a v roce 2010 se nám narodila vytoužená dcerka Tonička, o čtyři roky později syn Lojzík .Moji ani Igorovo rodiče se našeho štěstí bohužel nedožili. Nejsme tedy moc početná rodina , ale šťastná rozhodně ano .

V ND jsme byli deset let a nyní máme to štěstí, že můžeme být oba dva členy Vinohradského divadla. Miluju svého muže, miluju svoje děti a miluju svojí práci.

Nabídka:

Beseda s Igorem Barešem a Antonií Talackovou (80 minut)

Talk show Sejdeme se s Cibulkou s moderátorem Alešem Cibulkou, Igorem Barešem a Antonií Talackovou (120 minut)

Talk show s moderátorkou a spisovatelkou Marii Formáčkovou, Igorem Barešem a Antonií Talackovou (120 minut)

.

Objednávky: 

Bc. Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
tel.: + 420 723 523 297
e mail: igardes@centrum.cz